Tadilat – Onarım


bakım , Onarım :

Bakım Onarım Alanında hizmet verdiğimiz Sosyal ve Özel Yaşam Alanları:

KONUT İNŞAATLARI YAPIMI
Müstakil ev, villa, apartman, konut siteleri, residence inşaatları yapımı

Villa , Müstakil Ev , Konut , Residence İnşaatında tasarım ve uygulamada dikkat etmemiz gereken önemli unsurlardan birisi mekanların doğru kullanımı, dekorasyon içerisinde kullanılacak her malzemenin birbiriyle uyumlu olması ve konseptin bütünlüğünü bozmamasıdır. Kullanacağınız renkler, kullanacağınız takımlar ve konulacak olan eşyalar birbirine uyumlu olmalıdır. Renkleri, şekilleri, kumaşları vs. ne birebir aynı ne de birbirinin zıttı. Yine sizin hayal dünyanıza, isteklerinize ve arzularınıza kalan aklınızdaki dekorasyonu yapmak AVENS MİMARLIK olarak bizim işimiz.

TURİSTİK TESİSLER YAPIMI
Çok yıldızlı otellerden butik otellere kadar otel inşaatları, tatil köyleri yapımı

TİCARİ BİNA YAPIMI
Avm ,iş merkezleri, plazalar, katlı otopark yapımı

SPOR TESİSLERİ YAPIMI
Stadyumlar, Açık ve kapalı spor kompleksleri, yüzme havuzları yapımı

EĞİTİM BİNALARI
Kampüs yapıları, özel okullar, dershane binaları yapımı

SAĞLIK TESİSLERİ
Genel hastane, dal hastaneleri, poliklinikler ve eczane binaları yapımı

SANAYİİ TESİSLERİ YAPIMI
Fabrika, endüstriyel tesisler, antrepo, hangar, depolama, makine temelleri yapımı

BİNA KALIP,DEMİR,BETON YAPIMI*
İnşaat Mühendisi kökenli, yapımcı müteahhit inşaat firması olmamızdan dolayı; inşaatın oturacağı toprak zemini binayı taşır hale getirmekten başlayarak; binanın ana taşıyıcı sistemi olan kalıp, demir, betonu üstlenmemizi de çok önemli bir mühendislik hizmeti olarak değerlendirmekteyiz.

BİNA ALT YAPI İŞLERİ
Atık su, kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu, drenaj, evsel bağlantılar, doğalgaz, elektrik, elektronik altyapı boru hatları ve şebeke sistemleri, hafriyat, zemin ıslahı, mekanik stabilize dolgu, ağır iş makineleriyle vibrasyonlu silindirileme ve diğer zemin kompacte işleri, ızgaralı kanal sistemleri, rögarlar, kanal sistemleri ve suyun drene edilmesi, beton yol, asfalt yol yapımı, kutu kesitler, istinat duvarları, yüzme havuzu, çevre düzenleme ve anahtar teslim peyzaj yapımı inşaatları.

TADİLAT / TAMİRAT
Cephe Mantolama
Tadilat- Bakım-Onarım
Doğalgaz ve Sıhhi Tesisat
PVC Kapı Pencere
Zemin Kaplama
Alçıpan Bölme ve Tavan
Ahşap İşleri

Konut Tadilatı

Müstakil ev, villa, apartman, konut siteleri, residence inşaatları yapımı Villa , Müstakil Ev , Konut , Residence İnşaatında tasarım ve uygulamada dikkat etmemiz gereken önemli unsurlardan birisi mekanların doğru kullanımı, dekorasyon içerisinde kullanılacak her malzemenin birbiriyle uyumlu olması ve konseptin bütünlüğünü bozmamasıdır.

Restorasyon

Restorasyon; bir mimari eseri, bir tablo veya bir heykel gibi herhangi bir sanat eserinin zamanla veya başka bir nedenle zarar görmüş, bozulmuş kısımlarını, o eserin sanat değerine ve eski şekline zarar vermeksizin sanat bakımından tamir ve ıslah (rehabilite) etmektir.

Dekorasyon

Dekorasyon tanımı nedir? Dekorasyon, inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekânlarını süsleme sanatıdır. Tarih boyunca insanların, yaşadıkları mekânları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz. ... İşte, huzur bulacağımız bir ortam oluştururken obje ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon denmektedir.